Nové lyže Atomic Izor 7:5 + vázání Atomic 4tix 310 délka 159cm

Univerzální lyže pro pohodovou sportovní jízdu . Díky technologii NanoFrame se jedná o velmi točivou lyži, výztuhy z hořčíku zaručují snadné hranění, krojení kolem 15 m dělá z tohoto modelu lyži na střední oblouk pro pokročilé lyžaře.

26
Původní cena 12 190 Kč  s DPH
Cena: 4 500 Kč  s DPH
Množství: ks
Dostupnost: ihned k odběru
Kód zboží: Izor7:5
Hmotnost: 6 kg
Vyrábí: Atomic
Popis produktu
Dotaz na zboží

Popis produktu

Univerzální lyže pro pohodovou sportovní jízdu. Izor 7:5 je 72 mm široký pod vázáním, tj. zůstává lyží využitelnou i na neupravenou sjezdovku. Díky technologii NanoFrame se jedná o velmi točivou lyži, výztuhy z hořčíku zaručují snadné hranění, krojení kolem 15 m dělá z tohoto modelu lyži na střední oblouk pro pokročilé lyžaře, kteří by se rádi zdokonalili v řezaných (carvingových) obloucích.


krojení lyže (rádius): 15 m/159 cm  profil lyže (mm): 116-72-102  konstrukce lyže:Jádro: sklolaminát + lyže je po celé délce vyztužena hořčíkovými pruty (tzv. Magnesium power rods), navíc je osazena novým rámem NanoFrame, který zaručuje větší tuhost v přední části lyže pro snadné zahájení oblouků a menší tuhost v zadní části lyže pro snadný výjezd z obloukuskluznice:černá grafitová v provedení Ultra High Molecular Weight Electra Graphite

názory uživatelů v angličtině

Dotaz na zboží

Jméno*
E-mail*
Dotaz na zboží
Smazat dotaz